2022 sausis

Paroda bibliotekoje "Gerdos žaislai"

Klovainių bibliotekoje – klovainietės Gerdos rankų darbo žaislų paroda „Gerdos žaislai“ (parodą organizavo Klovainių kultūros darbuotojai).

Parodos eksponatai – susirūpinęs meškutis, žaismingi delfinai, kiškučiai, draugo laukiantis vilkas, išdykusi beždžionėlė, užsisvajojusi karvutė ir kiti – lankytojus žavi ne tik akių žvilgsniu, bet ir maloniomis spalvomis. Pamatai, norisi šypsotis, ištiesti ranką ir paglostyti...  Gerdos sukurtas žaislas – puiki dovana ne tik mažyliui, bet ir vyresnio amžiaus vaikui.

Kviečiame užsukti į biblioteką ir aplankyti parodą (veiks iki sausio 31 d.), o sausio 20 kviečiame susitikti su autore Klovainių kultūros namuose.

Vida

 

ATMINTĮ IŠSAUGOKIM ATEINANČIOMS KARTOMS...

Laisvės gynėjų dienos minėjimas Klovainiuose.

Prisiminimais dalinosi klovainiečiai, dalyvavę skaudžiuose 1991-ųjų sausio įvykiuose: A. Urbas (apdovanotas Sausio 13 atminimo medaliu), A. Daukutis. G. Špakio (apdovanotas Sausio 13 atminimo medaliu), A. Mozūro, A. Abromaitienės prisiminimus skaitė renginio vedančioji S. Liukpetrienė.

Prisiminimais pasidalino ir dalyvius pasveikino savivaldybės administracijos direktorė I. Gelažnikienė, direktoriaus pavaduotojas G. Šurna, Klovainių seniūno pavaduotoja V. Pažemeckienė.

Bibliotekininkė V. Grigaliūnienė pakvietė dalyvius susipažinti, kokie leidiniai apie to meto įvykius pasiekė bibliotekos fondus. Renginį vedė S. Liukpetrienė, įamžino savanorė Agnė.

Renginio organizatoriai – kultūros namų ir bibliotekos darbuotojos. 

Vida

Susitikimas su parodos "Gerdos žaislai" autore Gerda Zaičenko.

Gerda neria mielus žaisliukus. Parodoje (bibliotekoje)  lentynose draugiškai sustojo meškučiai, lamos, kiškiai, vilkas, tigras, žaismingi delfinai, bezdžionėlė, vienaakis Ciklopas, mėlynakė karvutė, linksmai nusiteikęs meškėnas. šalia jo jaukiai įsitaisė ilgakasė lėlytė. sutūpė išmintingų pelėdų šeimynėlė. 

Susitikimo metu gražiadarbė papasakojo apie savo pomėgį, pristatė savo sukurtus žaislus, supažindino ir pademonstravo darymo techniką.

Muzikinius kūrinius dovanojo Gerdos sūnus Kajus.

Renginį organizavo kultūros namų ir bibliotekos darbuotojos, įamžino Agnė, Nijolė ir Algis, Sonata, Vida.

Vida